ZŁOMOWANIE AUT KONIN

Stacja demontażu pojazdów, auto szrot, złomowanie aut Konin i okolice, autokasacja.

Zlomowanie-aut-konin-kasacja-aut-konin-autorozbiorka

Kasacja i złomowanie aut w Koninie i całym Powiecie Konińskim.

Autorozbiórka  to Stacja Demontażu Pojazdów, która pomaga ludziom załatwić wszystkie formalności związane ze złomowaniem  auta w Koninie i okolicy. Zajmujemy się złomowaniem starych pojazdów oraz tych, które należy wycofać z ruchu drogowego. Posiadamy wszelkie zezwolenia i działamy na podstawie decyzji Marszałka Województwa Kujawskiego. Każdy klient otrzymuje zaświadczenie o kasacji pojazdu które jest niezbędne do wyrejestrowania w wydziale komunikacji.

Jeśli chcesz szybko pozbyć się problemu w postaci: starego samochodu, auta po wypadku lub takiego które jest Tobie nie potrzebne skontaktuj się z nami: KONTAKT

Proponujemy najlepsze ceny w okolicy (woj. kujawsko – pomorskie). Jeśli potrzebujesz szybko ze złomować auto bez zbędnego czekania na klienta? My tobie pomożemy od ręki. Posiadamy zarówno własny transport jak i konkurencyjne ceny. Dojeżdżamy po odbiór auta na terenie Miasta Konina oraz Powiatu Konińskiego i ościennych.

Posiadamy zezwolenie na złomowanie pojazdów wycofanych z eksploatacji w myśl ustawy o recyklingu pojazdów pod numerem G/41 SD. Skupujemy samochody z miasta Konina i okolic  zarówno zniszczone jak i nie nadające się do jazdy. Każdy klient otrzymuje zaświadczenie o kasacji pojazdu które jest niezbędne do wyrejestrowania w wydziale komunikacji.

Zazwyczaj dojeżdżamy do klienta po odbiór auta w 24h.

Masz problem ze swoim starym samochodem. Załatwiamy wszystkie formalności związane z kasacją i pomożemy przewieść auto od Ciebie z domu na stacje demontażu.

POMOŻEMY DOWIEŹĆ AUTO NA STACJE DEMONTAŻU DOTYCZĄCE ZŁOMOWANIA AUTA W KONINIE I OKOLICACH

OTRZYMASZ ZAŚWIADCZENIE O KASACJI POJAZDU

CO JEST POTRZEBNE ABY ZEZŁOMOWAĆ AUTO?

Podstawą do wystawiania zaświadczenia o demontażu pojazdu jest:
1) Dowód rejestracyjny.
2) Karta pojazdu (jeśli była wydana).
3) Właściciel wraz z dowodem osobistym bądź współwłaściciel pojazdu (osoba upoważniona przez właściciela)
4) Pojazd z czytelnymi numerami identyfikacyjnymi

Zadzwoń do nas lub napisz z zapytaniem o szczegóły!