SPRZEDAŻ CZĘŚCI SAMOCHODOWYCH


W naszej firmie prowadzimy sprzedaż nowych i starych części samochodowych. Na zakupione części udzielamy 14 dniową gwarancję rozruchową. W przypadku jakichkolwiek problemów, prosimy o kontakt aby wymienić część na inną lub zwrot pieniędzy. U nas klient zawsze będzie zadowolony.

W ofercie posiadamy części do popularnych marek samochodów takich jak: OPEL, FORD, FIAT, NISSAN, BMW, VOLKSWAGEN, AUDI, MERCEDES, REANULT, CITROEN, MAZDA, TOYOTA, NISSAN i innych.

W stałej ofercie posiadamy wybór części samochodowych do niemal wszystkich marek aut. Sprzedajmy zarówno nowe, jak i używane elementy wyposażenia. Chętnie doradzimy, podpowiemy i udzielimy wszystkich informacji.

Na zakupione części udzielamy 14-dniowej gwarancji rozruchowej. Jeśli pojawiają się jakiekolwiek problemy, wymieniamy część na inną lub zwracamy pieniądze. Zależy nam na Państwa zadowoleniu.

Znajdą Państwo u nas części do popularnych marek samochodów: Opel, Ford, Fiat, Nissan, Bmw, Volkswagen, Audi, Mercedes, Reanult, Citroen, Mazda, Toyota, Nissan i innych.

Na życzenie klienta wystawiamy fakturę VAT.

Prowadzimy sprzedaż na miejscu (Pustki) lub wysyłkowo (cała Polska) za pośrednictwem serwisu allegro.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą obecną ofertą części używanych.

allegro_button_horizontal