ZŁOMOWANIE AUT WŁOCŁAWEK


KASACJA POJAZDÓW

Złomowanie aut i kasacja pojazdów

Zlomowanie-aut-wloclawek-kasacja-aut-wloclawek-autorozbiorka

Złomowanie pojazdów samochodowych we Włocławku oraz na terenie całego województwa kujawsko-pomorskiego.

Autorozbiórka to Stacja Demontażu Pojazdów, która pomaga ludziom załatwić wszystkie formalności związane ze złomowaniem aut we Włocławku i okolicy. Zajmujemy się złomowaniem pojazdów starych oraz tych, które należy wycofać z ruchu drogowego. Skupujemy także auta, które uległy uszkodzeniu w wyniku kolizji drogowej lub innych zdarzeń losowych. Posiadamy wszelkie zezwolenia i działamy na podstawie decyzji Marszałka Województwa Kujawskiego. Każdy klient otrzymuje zaświadczenie o kasacji pojazdu które jest niezbędne do wyrejestrowania w wydziale komunikacji.

Jeśli chcesz szybko pozbyć się problemu w postaci: starego samochodu, auta po wypadku lub takiego które jest Tobie nie potrzebne skontaktuj się z nami: KONTAKT

Proponujemy najlepsze ceny w okolicy (woj. kujawsko – pomorskie). Jeśli potrzebujesz szybko ze złomować auto bez zbędnego czekania na klienta? My tobie pomożemy od ręki. Posiadamy zarówno własny transport jak i konkurencyjne ceny. Dojeżdżamy po odbiór auta na terenie Miasta Włocławek oraz województwa kujawsko – pomorskiego.

Posiadamy zezwolenie na złomowanie pojazdów wycofanych z eksploatacji w myśl ustawy o recyklingu pojazdów pod numerem G/41 SD. Skupujemy samochody z miasta Włocławek i okolic  zarówno zniszczone jak i nie nadające się do jazdy. Każdy klient otrzymuje zaświadczenie o kasacji pojazdu które jest niezbędne do wyrejestrowania w wydziale komunikacji.

Zazwyczaj dojeżdżamy do klienta po odbiór auta w 24h.

Masz problem ze swoim starym samochodem. Załatwiamy wszystkie formalności związane z kasacją i pomożemy przewieść auto od Ciebie z domu na stacje demontażu.

OTRZYMASZ ZAŚWIADCZENIE O KASACJI POJAZDU

CO JEST POTRZEBNE ABY ZEZŁOMOWAĆ AUTO?

Podstawą do wystawiania zaświadczenia o demontażu pojazdu jest:
1) Dowód rejestracyjny.
2) Karta pojazdu (jeśli była wydana).
3) Właściciel wraz z dowodem osobistym bądź współwłaściciel pojazdu (osoba upoważniona przez właściciela)
4) Pojazd z czytelnymi numerami identyfikacyjnymi

Zadzwoń do nas lub napisz z zapytaniem o szczegóły!